Rezerwuj rozsądnie i mądrze

TANIEJ LATAJĄ TYLKO PTAKI ®

Przejdź do treści

Rezerwuj rozsądnie i mądrze

tanie bilety lotnicze
Opublikowane według Airbus.pl w Wizzair, Ryanair · 11 Wrzesień 2020
Tags: BiletyprzelotylotyWizzairRyanairReisebusAirbusCzęstochowa
Rezerwuj mądrze.
Nie pozwól, aby gorączkowe poczynania niektórych linii lotniczych ograniczały Twoje możliwości finansowe i prawo wyboru.  Rezerwacja w biurze podróży od strony technicznej jest znacznie łatwiejsza niż bezpośrednio w liniach lotniczych. Tu nie ma graficznych zasadzek i nachalnych linków do niekorzystnych dla Ciebie rozwiązań.
Od linii lotniczych poza standardowymi informacjami o locie dostajesz dziesiątki niechcianych sms-ów i maili marketingowo - handlowych. Biuro podróży kontaktuje się z Tobą tylko w przypadku ważnej zmiany związanej z lotem.
I co najważniejsze, w sytuacji gdy linie lotnicze potrzebują na przetrwanie gotówki jak powietrza, w momencie odwołania lotu m.in. z powodu Covid-19 nie musisz czekać w nieskończoność na zwrot od nich pieniędzy. Biuro gwarantuje zwrot środków w rozsądnym, możliwie najkrótszym czasie.
Nie wierz więc rozprzestrzeniającej się propagandzie o wyższości zakupu biletu lotniczego w linii lotniczej od zakupu w biurze podróży chyba, że chcesz finansować własnymi pieniędzmi bieżącą działalność niektórych linii lotniczych.
Biuro podróży zawsze jest strażnikiem wykonania usługi jak i bezpieczeństwa Twoich środków finansowych.


Wróć do spisu treści