Wizzair odwołuje loty z Polski do Włoch

TANIEJ LATAJĄ TYLKO PTAKI ®

Przejdź do treści

Wizzair odwołuje loty z Polski do Włoch

tanie bilety lotnicze
Opublikowane według Airbus.pl w WizzAir · 2 Marzec 2020
Tags: tanie_lotytanie_biletyWizzairWłochyMediolanBergamoBariRzymFiumicinoRzymCiampinoBoloniaTurynKataniaVeronaNeapol.ReisebusAirbus
Wizzair odwołał znaczną część lotów na trasach do Włoch od 11 marca do 2 kwietnia 2020r. motywując to malejącym  zainteresowaniem Klientów rejsami na kierunkach włoskich spowodowane szalejącym koronawirusem.
Poniżej treść komunikatu:
„Ze względu na malejące zainteresowanie połączeniami na włoskich trasach spowodowane wybuchem epidemii wirusa COVID-19, Wizzair zmienił harmonogram lotów odwołując znaczną liczbę rejsów na określonych trasach do Włoch między 11 marca a 2 kwietnia 2020 r. Całkowita przepustowość na włoskich trasach w tym okresie została zmniejszona o około 60%. Dotychczasowy harmonogram częstotliwości lotów zostanie przywrócony po 2 kwietnia 2020 r.
Rezerwacje zostają automatycznie zmienione na połączenie na innej trasie w możliwie najbliższym terminie, o czym pasażerowie będą informowani nie później niż 14 dni przed pierwotną datą lotu. Klienci, którzy dokonali rezerwacji bezpośrednio na stronie wizzair.com lub w aplikacji mobilnej linii lotniczej, otrzymają powiadomienie pocztą elektroniczną, w którym zaoferowana zostanie im bezpłatna zmiana rezerwacji, pełny zwrot kosztów lub zwrot 120% pierwotnej wartości rezerwacji na konto Wizzair.”
Redukcje dotyczą lotów do następujących miast w Włoszech: Mediolan Bergamo, Bari, Rzym Fiumicino, Rzym Ciampino, Bolonia, Turyn, Katania, Verona, Neapol.


Wróć do spisu treści