Wizzair wznawia loty wzmacniając bezpieczeństwo

TANIEJ LATAJĄ TYLKO PTAKI ®

Przejdź do treści

Wizzair wznawia loty wzmacniając bezpieczeństwo

tanie bilety lotnicze
Opublikowane według Airbus.pl w WizzAir · 3 Maj 2020
Tags: Przelotytanie_bilety_lotniczetanie_lotyWizzairAirbusReisebus
Wizzair poinformował o wznowieniu działalności w kilku krajach, w których przepisy na to zezwalają, takich jak Wielka Brytania i Austria. Wdrożono również nowe, ulepszone procedury bezpieczeństwa i higieny, aby w jeszcze większym stopniu ułatwić podróż  pasażerom.
Maseczki
Noszenie maseczek jest obowiązkowe na pokładzie samolotów Wizzair tak przez pasażerów, jak i przez załogę. Ma to na celu zapewnienie maksymalnej ochrony. Jeśli posiadasz inny sprzęt ochronny, taki jak rękawice lub przyłbice, jest on również zalecany i mile widziany.
Dystansowanie społeczne i środki higieny
Oprócz bezpłatnych chusteczek do dezynfekcji rozdawanych pasażerom podczas wchodzenia na pokład, każdego dnia  samoloty Wizzair są dezynfekowane. Obowiązkowe jest przestrzeganie zasad dystansowania społecznego na pokładzie samolotów, a także poza nimi. Zasady te są uwzględniane podczas przydziału miejsc w miarę możliwości i dostępności miejsc.
Powietrze wewnątrz samolotów wchodzących w skład floty Wizzair jest wielokrotnie wymieniane przez wysokoskuteczne filtry cząsteczkowe powietrza (filtry HEPA), które usuwają 99,97% znajdujących się w powietrzu wirusów i bakterii.
Płatności bezdotykowe
Zwiększony został limit płatności bezdotykowych do 25 euro, co pozwoli bez obaw zjeść posiłek i zrobić zakupy na pokładzie. Magazyn pokładowy nie będzie przez pewien czas dostępny, zalecane jest pobranie najnowszego menu z internetu przed rozpoczęciem podróży.


Wróć do spisu treści